JARNÍ ÚKLID? Co takhle zkusit DEBORDELIZACI hlavy? :)

Tak jsem se nedávno dočetla, že je velmi přínosné pro vyčištění negativních enegií v našich domovech udělat tyto 3 rázné kroky:

  • vyhodit umělé květiny (řekla bych, že i sušené 😉 ),
  • vyhodit všechno nakřáplé nádobí,
  • vyhodit nepoužívané oblečení a boty (tady je na místě to možná spíše darovat Charitě).

 

úklid leny 2

 

Líbilo se mi toto čištění, díky kterému si udělám doma místo a prostor pro nové věci a přitáhnu si pozitivní proudění energie. Přivedlo mě to na myšlenku, že nejen naše domovy potřebují občas projít pořádnou čistkou.

Stejně zanesené a neútulné, jako to můžeme někdy pociťovat doma, to můžeme mít i ve svém nitru. Ve své hlavě – v příbytku své duše.

Máte pocit, že se dusíte, že stojíte na místě, nebo se cítíte jen nějací nespokojení sami se sebou či se svým životem? Pročistěte si hlavy, zbavte se nevyhovujícího.

Vyhoďte si z hlavy všechno to, co vám ji zanáší „bordelem“ 😉 a udělejte si prostor pro nové, prospěšné myšlenky. Jak na to?

 

113

 

Tady je můj NÁVOD NA DEBORDELIZACI HLAVY:

 

  • ZAHOĎ MASKU, která není tvoje a nasazuješ si ji, aby jsi vypadal/a „krásnější“ = přijatelnější pro své okolí. Co není tvá přirozenost, staví tě do jakési umělé pózy. Nejsi to ty a lidé ti to tím pádem ani nevěří. Buď autentický/á, hraj na férovku, na nic si nehraj. Nejkrásnější je to originální z tebe. Pusť to ze sebe ven. Osvoboď svého divokého anděla 😉 a pusť ho ven, ať se předvede.

 

  • ODHOĎ NEVHODNOU POTRAVU PRO DUŠI, kterou si servíruješ možná ze zvyku a možná si vůbec neuvědomuješ, že si jí zbytečně zatěžuješ hlavu a zmenšuješ tak prostor a zaměřenou pozornost na myšlenky, které jsou žádoucí a pro tebe skutečně přínosné. VYPNI TV a neposlouchej večerní zprávy plné negativní energie, násilí a manipulace ke strachu. Neposlouchej věčné stěžovatele, vyhýbej se lidem, kteří se neumějí nic než kabonit na svět a pořád na něco spílají. Nečti každý (reklamní) nebo nicneříkající email – obírají tě o tvůj čas. Vybírej si a rovnou maž takové zprávy, které tě obtěžují.

 

  • ZBAV SE OMEZUJÍCÍHO VZORCE VE SVÉ HLAVĚ, restartni celý svůj myšlenkový systém na „jiný program“. Změň svůj vnitřní Vesmír a změň s ním potom celou svou realitu. Řekni NE strachu. Dej sám sobě šanci a místo neustálého omezování a pocitu nedostatku změň svůj život podle svých představ. Místo nicnedělání nebo pocitu obětování se dovol sám sobě opět žít a mít ze života radost.

 

Takže to byl takový mega-úklid našich životů a hlav a nyní je čas na to ukázat vám na nové možnosti toho, co si do svých uklizených jasných a čistých hlav přinést za nové a přínosnější know-how 😉

 

114

ROZBAL SI MŮJ DÁREK PRO TEBE 🙂

Dala jsem pro vás dohromady své 3 tipy na NOVÉ myšlenky a tím i na tvoření lepších časů v našich životech:

 

1. TIP – NAJDI SI MODEL IDEÁLNÍHO ČLOVĚKA, kterým bys chtěl/a být nebo se stát.

Může to být nějaká známá charismatická osobnost nebo i člověk z tvého okolí, ke kterému vzhlížíš, který je ti vzorem. Prostě model někoho, koho obdivuješ a chtěl/a bys dosáhnout toho být jako on/ona.

Víš, že co tě přitahuje, sám/sama skrytě obsahuješ? Jen jsi to doposud nerozvíjel/a? Uč se napodobováním. Cvič a trénuj chování svého vysněného vzoru. Trénink dělá mistry 🙂 Co neustále opakuješ, vryje se ti během krátké doby pod kůži a vytvoříš si tak stálý návyk.

Když vydržíš a nepolevíš, dosáhneš svého cíle. Staneš se tím, kým chceš být.

 

115

„Uč se od nejlepších na světě a nikdy se nevzdávej.“

 

2. TIP – ZAMĚŘUJ SVÉ MYŠLENKY A POZORNOST NA TO, co tě pozitivně rozvíjí v tom „být lepším“.

„Být lepším“ znamená rozvinout v sobě to nejskvělejší, co v sobě máš, s čím jsi se narodil/a. Svůj skrytý talent, vlastní originalitu. Je to jinak řečeno: tvá vlastní esence, tvá jedinečná a originální duše.

Uč se od svých vzorů i od jakýchkoliv jiných úspěšných lidí. Hledej recepty na štěstí a úspěch. Uč se nové praktiky a rozvíjej dovednosti, které ti budou užitečné. Hledej správnou četbu a články.

Poznávej a vyhledávej lidi na stejné vlně – lidi proaktivní, kteří neleží s rukama v klíně.

Sleduj ty, co už dosáhli na své úspěchy, a kopíruj jejich strategie. Tahle potrava pro tvou duši ti bude určitě větším přínosem než bezduché sledování TV či jen nadávání, jak je všechno kolem na houby. Porosteš zároveň se svou aktivitou a pozitivním přístupem.

 

112

„Jsme to, co jíme… Čím krmíš svou duši ty?“

 

3. TIP – ZMĚŇ IMAGE (POMYSLNÝ ŠAT ČI KABÁTEK) SVÉ DUŠE.

Odejmi své duši šeď, kterou ji zastřel strach, a učiň ji opět nádherně zářící vlastními barvami.

Přehoď výhybku ve své hlavě z role OBĚTI, kterou řídí strach, na PÁNA A TVŮRCE SVÉHO ŽIVOTA, který ví, co chce nejlépe ze všech. Poslouchej se a řiď se svou intuicí.

Přejdi z programu „STRACH“ na program „LÁSKA“ a uvěř přátelskému Vesmíru místo toho nepřátelského.

Transformuj své myšlení a své vnitřní nastavení – nainstaluj si do hlavy „nový software“, který ti bude tvořit novou, zářivější a krásnější realitu 😉 Tvůj život opět začne být tvým životem. Pocítíš, že jsi získal/a zpátky své sny a máš moc proměnit svůj život ve štěstí.

Prostě a jednoduše: tvé nové myšlení tě vrátí zpět do hry 🙂

 

111

Získej své sny zpátky a proměň tak svůj život ve štěstí 🙂

 

Tak nám všem přeju hezké uklízení a radost z nově nabytých myšlenek, zkušeností i životních úspěchů.

 

S láskou a úctou

Lenka Častulíková – Elán do života

 

 

5 (100%) 2 votes

Elán do života

Vracím lidi do hry :) Svůj život miluji víc než své sny a učím lidi, aby i oni raději žili a byli než nebyli anebo spali či líně vegetovali. Více informací o mně najdete zde>> Moji FCB stránku najdete zde>>

Komentáře