RECEPT NA SMYSL ŽIVOTA: Jsi to, o čem přemýšlíš…

Přemýšlej o tom, co ti činí největší radost a uspokojení.

Jsi svá vlastní továrna na štěstí. Cokoliv vyprodukuješ ze svého nitra na povrch, má vliv na kvalitu tvého života. I na životy ostatních. Produkuj skvělé věci, ty nejlepší ze svých osobních vnitřních klenotů, a obohacuj tak druhé.

2014_08_life-of-pix-free-stock-photos-bee-flower-Collecting-pollen

Ten, kdo může dát nejméně, dá někdy nejvíce.

 

Nevíš, jak přesně na to? Zkus pár dní zaměřit pozornost jen sám na sebe. Bez kritiky a srovnávání se s ostatními… Dovol si být sám sobě přítelem 🙂 Dívej se na sebe z nadhledu jako by šlo o jinou osobu a pozoruj se. Když máš radost a cítíš se spokojený, uvědomuj si, CO a PROČ to způsobuje. Když vypozoruješ CO a PROČ ti činí radost, není nic snazšího, než víc a víc se tomu ve svém životě věnovat – rozvíjet to.

Zaměř na to svou pozornost a své myšlenky a zušlechťuj to.

Jak jde čas a užíváš si na své životní cestě toho, co tě baví, činí tě šťastným a co máš rád, dozrává v tobě také pocit, že i ostatní lidé by si zasloužili to, co máš ty. Z tvé radosti, která bohatě vyplňuje celý tvůj život, dokážeš najednou rozdávat také ostatním a přemýšlíš, JAK ty sám můžeš něco udělat (rozdělit se o sebe) a CO by to mohlo být, aby i druzí lidé (méně šťastní než ty) měli také kvalitní životy a život jim přinášel radost a uspokojení.

2015_03_Life-of-Pix-free-stock-photos-roses-bouquet-pink-sweet-Sarah-Babineau

„Nejbohatší člověk je ten, který obohacuje druhé.“ -Albert Einstein

Dáváš druhým dary.

Respektive svítíš jim na cestu a díky tobě oni můžou konečně své dary uvidět. Učíš je, předáváš jim svou dobrou zkušenost, dáváš jim to nejlepší ze sebe a děláš to, jak nejlépe umíš.

Tvůj život pak dává smysl 🙂

JSTE TOVÁRNANA ŠTĚSTÍ!-2

„Život má takový smysl, jaký smysl mu dáme.“

 

 

S láskou a úctou

Lenka Častulíková – Elán do života

 

 

5 (100%) 1 vote

Elán do života

Vracím lidi do hry :) Svůj život miluji víc než své sny a učím lidi, aby i oni raději žili a byli než nebyli anebo spali či líně vegetovali. Více informací o mně najdete zde>> Moji FCB stránku najdete zde>>

Komentáře